Оголошення та анонси

Шановні жителі Луганщини!

Луганська обласна служба зайнятості готова допомогти кожному з працевлаштуванням, професійним навчанням, пошуком необхідних працівників!

12:47:51 18.01.2024

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій!

Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад гвардії наступу. Ти сам обираєш бригаду та напрям наступу і гарантовано потрапляєш до однодумців. Захищай країну та своїх рідних, ставай добровольцем!

17:10:32 09.01.2024

Увага!

Протягом 08-09 січня очікується погіршення погодних умов: снігопад (приріст сніжного покрову до 30 см), замети, хурделиця, в деяких областях дощ із переходом у сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу, а також зниження нічної температури у середньому від 7° до 20° морозу.

09:07:47 08.01.2024

Луганський обласний центр зайнятості звертається до мешканців Луганщини

Незалежно від того, в якому куточку України ви зараз знаходитесь, якщо у вас є проблема з пошуком роботи або є бажання змінити вид діяльності та місце працевлаштування,  Луганська обласна служба зайнятості завжди готова вам допомогти!

07:28:12 08.01.2024

УВАГА

Учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни

13:16:05 05.01.2024

За інформацією Луганського обласного центру зайнятості

Шановні мешканці Луганщини! Сьогодні наше життя становить перед нами виклики та ставить нові вимоги. Потребує від нас нових знань та навичок. Вже понад 17 тисяч українців скористалися можливістю та отримали нову професію або спеціальність за рахунок ваучера на навчання. Луганський обласний центр зайнятості запрошує Вас скористатися можливістю отримати ваучер та безкоштовно здобути нову професію або спеціальність. На Ваш вибір 79 професій та 45 спеціальностей. Обирайте своє та звертайтеся до нас!

13:14:14 05.01.2024

Луганський обласний центр зайнятості звертається до роботодавців та підприємців Луганщини!

Луганська обласна служба зайнятості нагадує роботодавцям, які релокувалися з окупованої території нашої області, продовжують працювати чи намагаються відновити або розпочати свій бізнес в будь-якому куточку країни, про можливість отримати послуги онлайн.

12:08:11 05.01.2024