Оголошення та анонси

«Етно мережа» — це головна асоціація майстрів усієї Сербії, організованих у ремісничі об'єднання, які займаються виробництвом виробів ручної роботи з використанням традиційних національних елементів і технік роботи.

09:53:55 25.06.2024

Встигніть зареєструватися

24-26.06.2024 у Дніпрі проходитиме практичний тренінг "Життєстійкість 2.0" для молодіжних працівників та тренерів Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей в рамках проєкту "Y.E.S: Молодь - опора стійкості".

10:53:31 21.06.2024

Долучіться до спільноти підприємців-однодумців, які планують перезапустити або пришвидшити розвиток власної справи

«Компас: рестарт та розвиток бізнесу» - це практична освітня програма для підприємців з-поміж ВПО, участь у якій допоможе здобути нові знання, опанувати практичні інструменти ведення бізнесу та отримати менторську підтримку.

13:04:37 19.06.2024

До 25 червня триває реєстрація на програму безплатних консультацій для переробного бізнесу AGROw UP

11 червня стартувала програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити. Програма реалізується в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.

08:03:51 19.06.2024

Військово-морський ліцей імені віце–адмірала Володимира Безкоровайного запрошує на навчання

Ліцей запрошує сміливих, креативних, допитливих, патріотичних хлопців і дівчат здобути освіту військового профілю з 15 років з одночасним здобуттям профільної середньої освіти.

10:51:45 12.06.2024

20-21 червня 2024 року у Вінниці відбудеться Всеукраїнський форум для представників молодіжних рад та екологічно-активної молоді «EcoFuture Of Ukraine»

Форум спрямований на надання учасникам знань, навичок та натхнення для активної участі в збереженні природи та вирішенні екологічних проблем, що виникають під час війни.

10:34:42 12.06.2024