Оголошення та анонси

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024»

Журнал Охорона праці та Федерація професійних спілок України оголошують про проведення XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024» до Всесвітнього дня охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня.

11:11:05 05.02.2024

«ЕкоЗагроза» - фіксація фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу

ЕкоЗагроза - офіційний інформаційний ресурс та мобільний додаток Міндовкілля, які дозволяють громадянам в реальному часі отримувати достовірну інформацію про стан довкілля в умовах збройної агресії.

10:26:13 01.02.2024

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України: Як отримати інформацію з реєстру Національного інформаційного бюро

Отримати інформацію з реєстру військовополонених можна, подавши відповідну заявку до Національного інформаційного бюро. Для цього необхідно заповнити відповідну форму заяви, зі зразками яких можна ознайомитися за посиланням - https://bit.ly/4bqDsS6

08:53:27 01.02.2024

В Україні стартує менторська програма з питань євроінтеграції та відновлення України

29 січня за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроінтеграції України Ольги Стефанішиної стартувала програма «Менторство для лідерів: Європейська інтеграція та відновлення України».

09:31:41 31.01.2024

Триває прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2023»

Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України». Понад півтора року ми живемо в умовах повномасштабної війни. Всі українці з різних областей та з-за кордону об’єдналися задля допомоги один одному в боротьбі зі спільним ворогом.

13:33:16 23.01.2024