Оголошення та анонси

Луганський обласний центр зайнятості пропонує на підставі ваучера пройти перепідготовку за професією "Кухар"

Термін навчання: 5,5 місяців. Форма здобуття освіти - змішана. Початок навчання - 04 липня. Наявність документа про професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу освіту обов'язкова.

09:32:32 30.05.2024

Розпочато набір абітурієнтів на одну із перших магістерських програм «Публічне управління та адміністрування молодіжної політики»

Зазначена програма розпочинає свою роботу на базі Луцького національного технічного університету в межах 281 спеціальності – «Публічне управління та адміністрування». Програму та її наповнення розробляли експерти й експертки з Міністерства молоді та спорту, представники й представниці органів місцевого самоврядування та військово-цивільних адміністрацій, Всеукраїнського молодіжного центру, державної програми «Молодіжний працівник» та найпотужніших громадських організацій сфери молодіжної політики та молодіжної роботи, науковці й викладачі провідних ЗВО України.

15:43:11 23.05.2024

«Інклюзивна молодіжна робота» – новий серіал на Дія.Освіта

У Всеукраїнському молодіжному центрі 7 травня 2024 року відбулась презентація освітнього серіалу «Інклюзивна молодіжна робота», який є результатом роботи з інклюзією, що активізувалася завдяки ініціативі першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

14:44:33 21.05.2024

Запрошуємо долучитися до участі у фестивалі «Дике Поле. Шлях до Європи» у 2024 році

Сьогодні Україна проходить важкий шлях боротьби за свою незалежність. У важкі часи випробувань дуже важливо зберігати єдність і згуртованість, які допомагають виховувати справжніх патріотів і майбутніх захисників.

11:55:31 17.05.2024