Оголошення та анонси

До уваги громадських та ветеранських організацій!

Міністерство у справах ветеранів України спільно з ІСАР Єднання розпочинають серію тренінгів для громадських та благодійних організацій, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики.

15:24:25 02.07.2024

Луганський обласний центр зайнятості: Для яких іноземців не потрібно отримувати дозвіл на працевлаштування?

Законом України від 05 липня 2012 року № 5067-VI «Про зайнятість населення» передбачено, що роботодавці можуть працевлаштовувати іноземців на роботу на підставі дозволу на працевлаштування.

10:50:46 02.07.2024

Команда Українська Асоціація Молодіжних Рад розробила посібник для молодіжних рад

Він надасть молодіжним радам, ініціативним групам, активістам, молодіжним працівникам і діячам громадського сектору необхідні знання та інструменти, які були сформовані на основі роботи з молодіжними радами-учасницями програми «Незламна молодь: молодіжні ради» протягом року.

10:04:34 01.07.2024

Міністерство молоді та спорту України спільно з представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим розробили інфографіку «Інформація для жителів тимчасово окупованого Криму, які хочуть навчатися у дитячо-юнацькій спортивній школі».

13:18:24 26.06.2024

Освітньою платформою Національного Фестивалю “Код Нації” оголошується проведення Тестування на знання Конституції України, яке присвячене 28-й річниці прийняття Конституції нашої Держави

Усі охочі мають чудову можливість випробувати свою ерудицію та перевірити знання щодо фундаментальних принципів нашої Держави.

09:02:21 26.06.2024

Стартував IV щорічний конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці»

Співпраця органів влади, бізнесу та організацій громадянського суспільства – наріжний камінь функціонування будь-якої сучасної держави. Повномасштабна війна лише збільшує кількість викликів, на які можливо відповісти виключно у співпраці між різними секторами. Розкажіть про свою історію співпраці з представниками інших секторів заради спільної справи. Які важливі проєкти допомогла реалізувати така взаємодія?

15:58:07 25.06.2024

Конкурс з відбору психологів

Координаційним центром з надання правничої допомоги в період з 12 червня по 7 серпня оголошено конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги.

14:12:48 25.06.2024

Розпочався набір на безплатний курс "Основи роботи з базами даних" для ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей

Український ветеранський фонд, Мінветеранів, Lobby X та SoftServe Ukraine оголошують про старт набору на безплатний курс "Основи роботи з базами даних" для ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей.

11:26:49 25.06.2024