Оголошення та анонси

Запрошуємо взяти участь у обговоренні з перейменування вулиць та провулків

Запрошуємо мешканців Гірської громади до 28 вересня 2023 року взяти участь у обговоренні з перейменування вулиць та провулків населених пунктів Гірської міської територіальної громади, назви яких потрібно привести до стандартів державної української мови.

10:41:47 23.09.2023

В Україні буде проведено другий етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху

Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій з забезпечення безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

10:10:46 22.09.2023

Запрошуємо на онлайн вебінар з основ самодопомоги

Фахівці Луганської служби зайнятості продовжують проводити вебінари з «Основ самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях» для клієнтів служби зайнятості та внутрішньо переміщених жителів Луганщини.

13:03:21 19.09.2023

«Вода в промисловості та АПК в умовах війни та кліматичної кризи»

Всеукраїнська Асоціація ОТГ спільно з Асоціацією професіоналів довкілля PAEW, Офісом сталих рішень та Геологічною інвестиційною групою запрошують представників громад до участі у Дводенному водному Форумі «Вода в промисловості та АПК в умовах війни та кліматичної кризи»

12:40:25 19.09.2023

Офіс з розвитку підприємництва та експорту запрошує українських експортерів на довгострокову навчальну програму

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошує українських експортерів із усіх галузей виробництва на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023.

08:28:10 19.09.2023

«Робота для ВПО: ти потрібен»

Луганський обласний центр зайнятості долучається до проведення інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», яка триватиме у вересні та жовтні 2023 року. Ініціатором проведення кампанії виступило Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

11:49:54 15.09.2023

Про формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року №812 при Гірській міській військовій адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області заплановано утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб (далі – Рада). Рада братиме участь у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО).

08:54:24 14.09.2023

«Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Навчально-науковий інститут права та політології Українського Державного університету імені Михайла Драгоманова у вересні – грудні 2023 року проводить Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».

18:32:19 13.09.2023

Змагайтеся за призи у «Вікі любить пам’ятки» - подавайте фото/відео для Вікіпедії

Із 01 по 31 жовтня в Україні відбудеться «Вікі любить пам’ятки» 2023 — найбільший фотоконкурс об’єктів української культурної спадщини. Цьогоріч він пройде вже дванадцятий раз. Метою кампанії є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

16:01:43 13.09.2023