Земельні відносини

Відновлення та підтримка місцевого бізнесу під час війни

Сьогодні у Українському кризовому медіа-центрі відбулося експертне обговорення «Відновлення та підтримка місцевого бізнесу під час війни: інструменти та досвід Програми PEARL та Програми USAID DOBRE». До участі долучилися спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірськоі міської військової адміністрації.

17:31:37 21.11.2023

Яка оціночна вартість земельної ділянки, що отримується в подарунок (спадщину), застосовується при розрахунку ПДФО?

Головне управління ДПС у Луганській області повідомляє, що правові засади проведення оцінки земель в Україні визначено Законом України від 11 грудня 2003 року № 1378-IV «Про оцінку земель» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 1378).

13:10:36 21.11.2023

Порядок передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками

Відповідно до ст. 51 Водного кодексу України водні об’єкти надаються у користування за договором оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом у порядку, визначеному земельним законодавством України. Право оренди земельної ділянки під водним об’єктом поширюється на такий водний об’єкт.

14:00:53 17.11.2023

Специфіка спадкування земельної ділянки за відсутності кадастрового номера

Спадкування земельної ділянки здійснюється за законом або заповітом. Спадкоємцем за заповітом є особа, визначена у заповіті. У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі неохоплення заповітом усієї спадщини, здійснюється спадкування за законом.

13:57:17 17.11.2023

14 листопада спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації взяли участь у форумі «Програма комплексного відновлення територіальних громад: нові підходи до управління та розвитку», який був організований Програмою USAID DOBRE.

07:52:50 15.11.2023

Понад 20% природоохоронних територій України уражені війною

Війна має руйнівний вплив на довкілля, і її наслідки можуть бути відчутними не лише для нас, а й майбутніх поколінь. Військові дії призводять до погіршення стану екосистем та природних ресурсів навіть після їх припинення, впливаючи на добробут держави й суспільства.

20:34:17 13.11.2023

Верховна Рада схвалила за основу законопроект про спрощення зміни цільового призначення земельних ділянок

Спрощений порядок встановлення та зміни цільового призначення буде стосуватися, зокрема земельних ділянок, які віднесені до земель сільськогосподарського призначення

20:18:56 13.11.2023

Чому фермери не можуть конкурувати на ринку землі з великими компаніями

Наша держава вже другий рік поспіль живе в умовах війни за час якої в українських аграріїв погіршилось фінансове становище це зумовлене тим що наразі закупівельна ціна є дуже низькою на агропродукцію.

13:00:02 10.11.2023