Соціальний захист населення

При народженні дитини кожна сімʼя має право на одноразову допомогу ,,пакунок малюка” у натуральній або грошовій формі

Міністерство соціальної політики України нагадує, що при народженні дитини кожна сімʼя має право на одноразову допомогу ,,пакунок малюка” у натуральній або грошовій формі.

09:48:21 13.01.2023

Органи соцзахисту не вправі відмовляти у виплатах переселенцям, в яких пошкоджено житло

До Мінреінтеграції надходять звернення від громадян, яким органи соцзахисту відмовляють у призначенні допомоги на проживання, посилаючись на те, що їхнє житло лише пошкоджене, а не зруйноване.

17:22:00 12.01.2023

В яких випадках здійснюється перерахунок житлової субсидії без звернення громадян

Умови здійснення перерахунку житлової субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян визначені п. 92 «Положення про призначення житлових субсидій», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848.

17:06:49 10.01.2023

Вирішенню гуманітарних проблем переселенців допоможе нова інформаційна база даних ВПО

Єдина інформаційна база даних внутрішньо переміщених осіб «Інформаційно-пошукова система» розроблена та впроваджена Державним підприємством "Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики" за підтримки Проекту Ради Європи.

15:13:01 09.01.2023

До 6 700 гривень Уряд збільшив розмір компенсації вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня"

Кабінет Міністрів України збільшив розмір компенсації вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня" з 2 272 до 6 700 гривень та змінив окремі умови надання послуги для забезпечення отримання підтримки саме тими, хто її найбільше потребує.

13:18:49 09.01.2023

Кому призначається допомога по догляду за особами, які цього потребують, та як її отримати в умовах війни?

Часто особами, що потребують догляду, можуть бути близькі люди чи члени родини. Розповідаємо, за ким призначається догляд та як отримати компенсацію від держави.

10:50:48 08.01.2023