Соціальний захист населення

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ!

Графік заїздів дітей пільгової категорії Гірської міської територіальної громади до ДЗСТ Лікувально – оздоровчого комплексу «Карпатські зорі» приватного Івано – Франківського акціонерного товариства по туризму та екскурсіях «Івано – Франківськтурист»: 02.06.2023-22.06.2023; 24.06.2023 -14.07.2023; 16.07.2023-05.08.2023; 07.08.2023-27.08.2023

09:30:58 29.05.2023

“Гроші ходять за дитиною”

Уряд запровадив механізм “гроші ходять за дитиною” при оплаті послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки за рахунок бюджетних коштів

19:02:17 24.05.2023

Уряд схвалив механізм формування резерву працівників для роботи на деокупованих територіях

Кабмін підтримав постанову «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України». Документ розроблений Мінреінтеграції спільно з Національним агентством з питань державної служби (НАДС) та Представництвом Президента України в АР Крим.

15:28:21 24.05.2023

Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей

9 травня 2023 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №462 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств “Міжнародний дитячий центр “Артек”, “Український дитячий центр “Молода гвардіяˮ і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, за принципом “гроші ходять за дитиною”», якою запровадив механізм «гроші ходять за дитиною» при оплаті послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

08:57:51 20.05.2023

ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ ЗАВЖДИ «НА ЧАСІ»

Вкотре порушуючи питання боротьби проти домашнього насильства в Україні, приходить розуміння, що в умовах воєнного стану ця проблема нікуди не зникла. Ба більше, не можна виключати, що перед суспільством могли постати нові виклики.

19:32:21 12.05.2023