Соціальний захист населення

Надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

Хто може отримати допомогу Право на отримання допомоги на проживання мають внутрішньо переміщені особи (далі - ВПО) відповідно до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 332 (далі - Порядок).

14:33:23 09.03.2023

Малозабезпечені сім'ї можуть розраховувати на виплати від держави

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям - щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім’ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

10:31:44 04.03.2023

Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі

Фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних послуг особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки, призначається компенсації за догляд.

15:40:12 01.03.2023

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

09:41:11 28.02.2023

Проведено соціально спрямовану нараду

Сьогодні під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з соціальних питань Інни Деміденко відбулася соціально спрямована нарада. Проходила вона онлайн за участі посадовців відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я установи і комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гірської міської територіальної громади.

17:09:10 22.02.2023