єОздоровлення

Дата: 07.06.2024 07:49

Програма єОздоровлення, яку запустили минулого року, продовжується і цьогоріч. Отримати безоплатні путівки до дитячого табору зможуть:

діти з інвалідністю, які виховуються в малозабезпечених сім’ях

та

діти з багатодітних малозабезпечених сімей.

Розповідаємо, як скористатися програмою.

Крок 1

Отримати сповіщення в Дії, застосунку Приватбанку або від працівників соцзахисту.

Або перевірити, чи має родина право скористатися програмою, на сайті https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/e-health.

Крок 2

Відкрити картку зі спеціальним режимом використання для програми єОздоровлення у відділенні Приватбанку.

Крок 3

Отримати кошти на карту, 15 890 грн на одну дитину.

Кошти нараховуються для всіх дітей у сім’ї віком 7–18 років, які мають право скористатися програмою.

Крок 4

Обрати заклад зі списку тих, що долучилися до програми. Ознайомитися з переліком закладів можна за посиланням.

До цього переліку ще продовжують додаватися заклади.

Крок 5

Забронювати путівку.

Для цього потрібно звернутися до керівника обраного закладу, щоб він/вона надали згоду і підтвердили, що заклад може прийняти дитину (має бути зазначений строк перебування дитини в закладі і повна вартість путівки).

Крок 6

Після приїзду дитини до закладу розрахуватися за путівку карткою.

Важливо: Послугою можна скористатися тільки в тому випадку, якщо дитина НЕ отримувала в поточному році путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбаної за рахунок коштів державного або місцевого бюджету будь-якого рівня.