Продовжується прийом заяв на ☀️оздоровлення ☀️дітей влітку 2024 року ‼️

Дата: 30.05.2024 10:52

Перша оздоровча зміна відбудеться з 18 червня по 08 липня 2024 року тривалістю 21 день.

⚡️Цього року оздоровлення проходитиме у Туристично-оздоровчому комплексі «Едельвейс» на Івано-Франківщині 🌲🌳‼️ Діти проживатимуть у стаціонарних 2-х поверхових цегляних корпусах у кімнатах по 2, 3, 4, 5 дітей. Санвузли знаходяться на поверсі спального корпусу. У закладі є цілодобова подача гарячої води з власної котельні а також централізоване водопостачання з власної свердловини та каналізоване водовідведення. Діти забезпечуватимуться 5-ти разовим харчуванням. Програма відпочинку включає спортивно-розважальне спрямування, активний туризм, а саме походи в гори, прогулянки унікальними місцями, екскурсійні програми тощо.

Кожен день в «Едельвейсі» – це цікава мандрівка у світ дивовижного та пізнавального.

⚡️ З детальною інформацією щодо подачі документів, охочі можуть ознайомитися за посиланням: https://girska-gromada.gov.ua/news/1713175008/, отримати консультацію з питань прийому заяви також можна за телефоном: +38 (099) 362 7616.

❤️ЧЕКАЄМО НА ВАС❤️