Як скласти ЄДКІ поза межами України? Алгоритм дій для студентів

Вітчизняні та іноземні студенти, які перебувають поза межами України, на час дії воєнного стану можуть здати Єдиний державний кваліфікаційний іспит (ЄДКІ) за місцем свого перебування або проживання.

09:52:39 08.04.2023

Забезпечення якості освіти в умовах воєнного стану – одне із найважливіших питань сьогодення

Ефективна система забезпечення якості освіти,  самооцінювання, як ефективний інструмент планування роботи закладу освіти, переваги інформаційно-аналітичної системи Evalued – ці та інші питання сьогодні обговорили посадовці відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації та керівники закладів освіти громади на семінарі «Фактори забезпечення якості освіти в умовах війни».

16:37:03 06.04.2023

Школа майбутнього першокласника

Вступ до школи – велика подія у житті дитини, початок нового періоду її розвитку. До цих серйозних змін необхідно вчасно підготуватися. Тому під час весняних канікул в Золотівському ліцеї №16 Гірської міської територіальної громади працювала «Школа майбутнього першокласника», яка стала першою сходинкою переходу дитини від ігрової до навчальної діяльності.

18:19:01 03.04.2023

Відбулася атестація педагогічних працівників Гірської міської територіальної громади

03 квітня під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олени Бровар відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

13:55:44 03.04.2023

Атестація педагогічних працівників

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність вчителя займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія та педагогічне звання.

10:42:16 30.03.2023

Проведено освітянську нараду

Сьогодні начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олена Бровар провела робочу нараду з керівниками закладів освіти і культури Гірської міської територіальної громади.

17:31:54 29.03.2023

Луганський державний медичний університет в рамках підготовки до вступної кампанії 2023 року проводить День відкритих дверей в онлайн-форматі

Захід відбудеться 30 березня, о 14:00, на платформі Google Meet. Запрошуються всі охочі до зустрічі, дізнатися про університет та про умови вступу 2023 року. Посилання на зустріч: https://meet.google.com/yub-kyvz-omy Номер телефону для приєднання до відеозустрічі: ‪(US) +1 570-691-0023‬, PIN-код: ‪987 273 661‬#

17:40:22 28.03.2023

03 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 03 травня

Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі. Вступнику потрібно буде самостійно створити персональний кабінет, скориставшись спеціальним сервісом, розміщеним на вебсайті (https://testportal.gov.ua/). Ця функція активується одночасно з початком реєстрації, тобто 03 квітня 2023 року.

10:50:23 28.03.2023