Сертифікація вчителів базової середньої освіти: що потрібно знати

З 2019 року в Україні було запроваджено процедуру сертифікації вчителів початкових класів. Цьогоріч Міністерство освіти і науки України поширює сертифікацію на інші категорії педагогічних працівників, розпочавши пілотування процедур для деяких категорій учителів базової ланки середньої освіти.

18:58:15 25.07.2023

Як абітурієнту з ТОТ вступити до вишу без документа про повну загальну середню освіту?

Якщо вступник із тимчасово окупованої території не має документів про повну загальну середню освіту, то йому спочатку потрібно скласти державну підсумкову атестацію як екстерн. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

13:41:42 25.07.2023

Відкрито подання заяв до ЗВО для вступників на основі 11-ти класів (ПЗСО), диплома молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра

19 липня почалося подання заяв до ЗВО для вступників на бакалавра, молодшого бакалавра, магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямувань.

07:46:13 21.07.2023

Гордість Гірської громади: випускники-відмінники отримали винагороду за високі результати у навчанні

Цього року попри всі труднощі, попри навчання під звуки тривог та жахливі новини щодня, наші діти продемонстрували високу самоорганізацію, зібраність та зосередженість на своєму основному фронті – на навчанні. Досягнення дитини завжди необхідно заохочувати, саме тому одним із пріоритетів у роботі керівництва Гірської громади є підтримка та стимулювання активної учнівської молоді.

18:45:32 12.07.2023

Додаткова сесія до магістратури: як взяти участь

Вступники, яких було зареєстровано для проходження ЄВІ/ЄФВВ, але які з поважних причин не змогли взяти участі в основній сесії магістерського випробування, матимуть змогу пройти тестування під час додаткової сесії.

07:37:14 03.07.2023