Охорона здоров'я

Міністерство охорони здоров'я України інформує

Доросла людина має щотижня приділяти помірній фізичній активності 150 – 300 хвилин та щонайменше двічі на тиждень виконувати вправи, які залучають в роботу усі основні групи м'язів. Це – рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я для фізичного і психічного здоров’я (https://bit.ly/3tus1HH).

14:17:53 09.01.2024

Протезування в Україні - безоплатне!

Якщо ви втратили кінцівку(ки) внаслідок повномасштабної війни, можете отримати безоплатне якісне протезування/ортезування в Україні за рахунок держави.

12:23:06 07.12.2023

Обережно! Недоказова реабілітація: апітерапія

Бджоли не лише роблять мед, а й стимулюють багату уяву прибічників альтернативної медицини. Як тільки не використовують цих неймовірних комах. Деякі ентузіасти застосовують їх для лікування, а найбільш винахідливі — в процесі реабілітації.

12:25:02 05.12.2023

01 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

07:55:49 01.12.2023

Медичні послуги, які ВПО можуть безоплатно отримати у лікаря первинної ланки

В умовах воєнного стану внутрішні переселенці можуть звернутися за первинною медичною допомогою до будь-якої лікарні, якщо вона здатна забезпечити необхідне лікування. Про це нагадують на платформі Дія.Безбар’єрність.

08:03:52 27.11.2023

ТИ ЯК?

Гаряча лінія кризової підтримки — це безкоштовна та цілодобова допомога для ветеранів, їхніх родин та постраждалих від наслідків війни. За вказаним номером отримати консультацію психологів можуть:

14:36:46 23.11.2023

Е-рецепт – це не просто зручно...

Е-рецепт – це не просто зручно, його використання є важливим кроком у боротьбі з нераціональним вживанням антибіотиків, яке своєю чергою призводить до антибіотикорезистентності.

13:06:21 23.11.2023