Охорона здоров'я

Ти як?

У День вишиванки хочемо нагадати, наскільки важливо мати відчуття спільності та підтримки у складні моменти. Нехай вишиванка буде символом наших сили, єдності й незламності!

12:47:38 16.05.2024

Ти як?

У Міжнародний день сім'ї нагадуємо, що сім'ї можуть бути дуже різними. Але це завжди ті, хто підтримує нас, а ми — їх. Найважливіші. А ще, коли ми дорослішаємо, можемо самі знаходити рідних людей і будувати з ними близькі та важливі стосунки.

17:00:09 15.05.2024

Меланома: чому важливо бути уважними до родимок?

У травні у світі відзначають місяць обізнаності про рак шкіри. Це – найпоширеніша група онкологічних захворювань, що вражають різні  шари шкіри. За даними ВООЗ, у 2022 році було виявлено понад 1,5 мільйона нових випадків раку шкіри.

12:28:21 15.05.2024

Ти як?

«Просто розслабся та не хвилюйся так!»

07:20:46 03.05.2024

Чи знаєте ви, що здоров’я кишківника впливає на психічне здоровʼя?

Депресія чи дистимія (“постійно поганий настрій”), тривожні розлади, і навіть  шизофренія подекуди мають спільний компонент – проблеми в кишківнику (закрепи, діареї, нетравлення, спазми, синдром подразненого кишківника тощо). І цей зв’язок – двобічний, тобто психічний розлад може робити свій внесок в розвиток нездорової травної системи, і проблеми з кишківником можуть провокувати чи посилювати психічні розлади. Яким чином і що можна із цим вдіяти?

14:30:58 02.05.2024

Як допомогти дитині позбутися "синдрому відмінника"

«Чому не 12 балів?», «Ти повинен/-на бути краще, ніж всі інші», «Ось я у твоєму віці…» – дуже часто такі фрази можуть звучати від батьків, які ставлять завищені вимоги до своїх дітей. Нерідко подібний психологічний тиск може супроводжуватися й застосуванням насильства.

08:35:29 25.04.2024

Ти як?

Хвилинка повернення до себе. Ділимося з тобою легенькою, але дієвою вправою, щоб відновити зв’язок зі своїм тілом. А ще — навчитися помічати усі відчуття та приймати їх.

10:11:14 24.04.2024

Ти як?

Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.

15:30:09 15.04.2024