Оголошення та анонси

Хто та за яких умов може отримати ваучери на навчання

Нещодавно внесені зміни до законодавства та спрощення процедури отримання ваучера на навчання викликали водночас як значний попит на отримання цієї послуги, так і багато питань від клієнтів служби зайнятості.

15:38:16 17.06.2023

Відкрито набір на навчання за програмою Export Consultants Mastery

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з Visionest Institute (Естонія) запрошують осіб, зацікавлених розпочати або розвинути власну професійну консультаційну діяльність у сфері експорту та які мають на меті допомагати українським підприємцям опановувати закордонні ринки та посилювати експортну спроможність українських компаній на практично-освітню програму Export Consultants Mastery.

13:43:05 17.06.2023

Всеукраїнська акція «Єдина Україна»

Міністерство молоді та спорту України реалізовує Всеукраїнську акцію «Єдина Україна», спрямовану на формування української громадянської ідентичності серед населення. Онлайн-проєкт покликаний поглибити знання з історії України, розповісти маловідомі факти та сформувати новий погляд на вивчення історії.

14:43:25 16.06.2023

Державний ринковий нагляд. Вимоги до засобів індивідуального захисту

Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці (далі – Міжрегіональне управління) в рамках реалізації інформаційної кампанії з державного ринкового нагляду щодо продукції, яка підпадає під дію Технічного регламенту засобів індиивідуального захисту та Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів, з метою підвищення рівня обізнаності, продовжує інформувати виробників, імпортерів, розповсюджувачів, а також користувачів (споживачів) щодо вимог надання продукції на ринку.

10:02:15 16.06.2023

Державний ринковий нагляд. Вимоги до ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів

09:48:53 16.06.2023

Східним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці розпочата чергова інформаційна кампанія з питань здійснення державного ринкового нагляду

Так, починаючи з 01 червня 2023 року Східним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці, в умовах обмеження проведення перевірок характеристик продукції, було розпочато широку інформаційну кампанію з питань здійснення заходів державного ринкового нагляду, відповідно до Плану заходів інформаційної компанії з державного ринкового нагляду, яка направлена на підвищення обізнаності громадськості, користувачів (споживачів), а також виробників та імпортерів щодо вимог надання на ринку продукції, що підпадає під дію Технічного регламенту засобів індивідуального захисту та Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів.

09:40:47 16.06.2023

Всеукраїнський бліц-конкурс патріотичного плакату на тему «Україна жива і вічно буде жити!»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України до Дня Незалежності України ініціює проведення Всеукраїнського бліц конкурсу патріотичного плакату на тему «Україна жива і вічно буде жити!».

16:24:59 14.06.2023