Відбулася нарада з питань організації архівної справи та діловодства

Дата: 15.04.2021 14:09

15 квітня представники Сєвєродонецької райдержадміністрації: начальник архівного відділу Кристина Хащенко і головний спеціаліст Юлія Сергєєва, провели виїзну робочу нараду з питань організації архівної справи та діловодства для посадовців Гірської міської військово-цивільної адміністрації. Під час наради представників райдержадміністрації ознайомили зі станом науково-технічного опрацювання документів постійного зберігання та з особового складу, обговорили питання подальшої співпраці щодо оперативного їх упорядкування, оглянули загальний стан приміщень, де зберігаються документи. Спеціалісти з питань архівної справи райдержадміністрації надали методичні рекомендації з питань складання описів справ постійного зберігання та з особового складу, складання актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, та озвучили основні вимоги під час формування архівних справ.

За підсумками наради сторони намітили шляхи подальшої співпраці з цього питання, визначилися із термінами завершення роботи з науково-технічного упорядкування документів НАФ та з особового складу і датою наступного виїзду з метою перевірки ходу упорядкування.