Про деякі питання у сфері бджільництва

Дата: 15.04.2021 11:37

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання сфери бджільництва щодо внесення змін в нормативно-правові акти з питань бджільництва.

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021р. № 338-21 «Про деякі питання у сфері бджільництва» затверджено:

— План породного районування бджіл;

— Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

— Порядок реєстрації пасіки;

— Інструкцію з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.

Визнано таким, що втратив чинність, наказ Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук від 20 вересня 2000 року N 184/82 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань розвитку бджільництва», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23 жовтня 2000 року за N 736/4957.

Ознайомитися із нововведеннями ви можете пройшовши за посиланням: