Дата: від до Скинути

Відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сєвєродонецькій райдержадміністрації

18 квітня заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко долучилася до чергового засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сєвєродонецькій районній державній адміністрації. Проходив захід під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Катерини Колесникової.

16:52 18.04.2024

«Місцеві бюджети в умовах воєнного стану: аналіз, проблеми, перспективи»

Заступники начальника Гірської міської військової адміністрації Олексій Невечеря та Ірина Бєліцька сьогодні долучилися до публічного діалогу «Децентралізація на зв’язку» «Місцеві бюджети в умовах воєнного стану: аналіз, проблеми, перспективи». До участі також були запрошені спеціалісти фінансового управління та відділу економіки установи.

15:41 18.04.2024

Проведено освітянську нараду з директорами закладів освіти і культури громади

Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко провела чергову нараду з керівниками закладів освіти та культури громади

14:27 18.04.2024

Міжнародний день пам'яток і визначних місць - відзначається щороку 18 квітня. В Україні цей день має назву «День пам'яток історії та культури»

Станом на сьогодні під охороною держави перебуває 109 930 пам’яток, а на державному обліку знаходиться понад 130 тисяч об'єктів культурної спадщини. Частина з них внесена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО - особливо під час війни як те, що перебуває під загрозою. Кожен куточок нашої держави має свої сакральні місця, якими неабияк пишаються і шанують українці.

08:49 18.04.2024

Середа з U-LEAD

Сьогодні спеціалісти структурних підрозділів Гірської міської військової адміністрації взяли участь у інформаційних онлайн-заходах з актуальних тематик. Їх організатором виступила Програма «U-LEAD з Європою».

17:25 17.04.2024

У Хмельницькому хабі надали роз'яснення з порядку отримання компенсації за знищене житло

Сьогодні у Хмельницькому хабі Гірської міської територіальної громади проведено семінар «Компенсація за знищене житло». Учасники заходу отримали роз’яснення із зазначеного питання. Крім того, надавалися юридичні консультації з питань отримання виплат внутрішньо переміщеним особам, відновлення втрачених правовстановлюючих документів на нерухоме майно тощо.

13:55 17.04.2024

У разі порушення прав людини та прав громадянина, кожен може звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Якщо Вам відомо про випадки порушення прав військовослужбовців, полонених, цивільних осіб, яких незаконно утримує РФ, звертайтеся до Офісу Омбудсмана:

11:17 17.04.2024