Дата: від до Скинути

Великий бізнес в Україні готовий працювати за європейськими правилами: Міндовкілля запускає експериментальний проєкт із розширеної відповідальності виробника

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з бізнес-спільнотою та органами місцевого самоврядування готує до запуску експериментальний проєкт, що передбачає впровадження системи розширеної відповідальності виробника (РВВ) в Україні. Про це домовилося Міндовкілля під час зустрічі з компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації.

11:53 05.09.2024

Виходь на світло!

Незадекларована праця може здаватися зручною, але насправді вона створює серйозні проблеми для кожного з нас. Без офіційного оформлення трудових відносин, працівники залишаються без соціального захисту, а роботодавці ризикують репутацією та фінансовими втратами.

09:20 05.09.2024

«Посттравматичне зростання»

Вчора спеціалісти служби у справах дітей Гірської міської військової адміністрації долучилися до вебінару «Посттравматичне зростання».

08:29 05.09.2024

Середа з U-LEAD

04 вересня спеціалісти структурних підрозділів Гірської міської військової адміністрації взяли участь у інформаційних онлайн-заходах з актуальних тематик. Їх організатором виступила Програма «U-LEAD з Європою».

16:20 04.09.2024

У серпні до Національного інформаційного бюро надійшло понад 16 тисяч звернень

Національне інформаційне бюро (НІБ) продовжує приймати інформацію про полонених на тимчасово окупованих територіях України. А також повідомлення про осіб, у тому числі дітей, депортованих або примусово переміщених у зв’язку зі збройною агресією рф проти України.

15:39 04.09.2024

Сьогодні спеціалісти відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військової адміністрації взяли участь у тренінгу «Примусове відчуження майна комунальної власності в умовах воєнного стану: юридичні та бухгалтерські аспекти».

13:13 04.09.2024

Офіс з розвитку підприємництва та експорту запрошує українських експортерів на довгострокову навчальну програму

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів з усіх галузей виробництва на інтенсивну практичну навчальну програму Export Academy 2024.

10:39 04.09.2024