Дата: від до Скинути

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб з Луганської області безкоштовно отримати медичні консультації та допомогу психолога

24 квітня з 12:00 до 15:00 на базі гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у селі Богданівка відбудеться прийом громадян медичними спеціалістами КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської міської ради.

17:42 22.04.2024

Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька взяла участь у тренінгу «Залучення громадськості – ключ до успішного розвитку та реалізації якісних проєктів у громадах!». До участі також долучилися спеціалісти відділу економіки та сектору міжнародної підтримки установи.

15:23 22.04.2024

Ти як?

Хвилинка повернення до себе. Ділимося з тобою легенькою, але дієвою вправою, щоб відновити зв’язок зі своїм тілом. А ще — навчитися помічати усі відчуття та приймати їх.

13:31 22.04.2024

Обговорено доступ до єдиної державної геоінформаційної системи відомостей про землі

Сьогодні заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Іриною Бєліцькою проведено нараду з працівниками відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій установи. Темою обговорень став доступ до єдиної державної геоінформаційної системи відомостей про землі – Державний земельний кадастр.

13:00 22.04.2024

Спрощено отримання статусів особи з інвалідністю внаслідок війни та члена сім’ї загиблого Захисника і Захисниці

Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інна Деміденко взяла участь у нараді Міністерства у справах ветеранів України.

10:49 22.04.2024

Минулого тижня майже 400 внутрішньо переміщених луганчан отримали натуральну допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача, дитячих памперсів, продуктових наборів від держави та ГО «Аваліст». Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги, лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Разом з тим, за потреби, луганчани отримували консультації від адвокатів БФ «Право на захист»

08:22 22.04.2024

Як оформити пенсію онлайн?

Українці можуть оформити пенсію онлайн прямо з дому або навіть із-за кордону. Більше не потрібно йти до держустанови, витрачати час на дорогу і черги – Уряд працює над перетворенням усіх державних послуг на зручні онлайн-сервіси.

07:35 22.04.2024