Дата: від до Скинути

Минулого тижня майже 500 внутрішньо переміщених луганчан отримали натуральну допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача, дитячих памперсів, продуктових наборів від держави та ГО «Аваліст». Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги, лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Разом з тим, за потреби, луганчани отримували консультації від спеціалістів Луганського обласного центру зайнятості та правову допомогу адвокатів БФ «Право на захист»

11:57 15.04.2024

15 квітня – Всесвітній день мистецтва або World Art Day

Цей день є нагадуванням про важливість підтримки та просування мистецтва як засобу культурного збагачення та життєво важливого компонента суспільства. Незалежно від того, чи є Ви професійним художником, аматором, чи просто людиною, яка цінує красу та креативність навколишнього світу, 15 квітня є чудовою можливістю вкотре звернути увагу на образотворчі ремесла. Свято підкреслює важливість вшанування як сучасних майстрів, так і тих, чиї імена назавжди увійшли в історію.

08:25 15.04.2024

Цього тижня переселенці з Луганщини можуть зателефонувати на «гарячу лінію» до керівництва ПФУ нашого регіону

У понеділок, 15 квітня, із 10:00 до 11:00 на дзвінки відповідатиме начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області Ольга Шарунова. Телефон: (095) 117-16-28.

07:40 15.04.2024

На наступному тижні переселенці з Луганщини можуть зателефонувати на «гарячу лінію» до керівництва ПФУ нашого регіону

16:56 12.04.2024