І знову сумна звістка…

Дата: 04.10.2023 15:23

З сумом повідомляємо, загинув наш земляк-військовослужбовець Лондарь Олександр Костянтинович.

Олександр народився 26 січня 1983 року в смт Нижнє. У 2000 році, після закінчення Нижнєнської ЗОШ I-III ступенів, продовжив навчання в Сєвєродонецькому училищі №23. До початку війни працював на шахті «Тошківська».

У грудні 2022 року Олександр вступив до лав Збройних сил України. Виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу та незалежність 07 вересня 2023 року поблизу населеного пункту Оріхів Запорізької області отримав важкі поранення. Лікарі Київського Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова до останнього боролися за життя Олександра.

На превеликий жаль, 29 вересня 2023 року Лондарь Олександр Костянтинович помер.

Гірська міська військова адміністрація від імені всіє громади висловлює щирі та глибокі співчуття рідним та близьким загиблого Захисника України. Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голови перед мужністю Воїна у скорботі.

Вічна пам’ять та слава Захиснику України!