Заклади культури і освіти Гірської громади долучаються до акції «Ангели пам’яті»

Дата: 20.02.2023 11:16

18-20 лютого у різних куточках світу відбувається тиха акція «Ангели пам’яті», на якій традиційно паперовими янголами вшановують пам'ять про загиблих під час Революції Гідності. З цього приводу у закладах освіти і культури Гірської громади відбулася низка заходів.

Так, вчителі Нижнєнського ліцею №36, Золотівських ліцеїв №5 та №16 проводили виховні години «Українці – це нація героїв!», «Вони помирали, щоб жила Україна» та заняття з елементами тренінгу «Ангели Майдану». Учні долучилися до флешмобу «Подаруй свого янгола Героям Небесної сотні».

Гірською публічною бібліотекою проведено майстер-клас «Ангели до дня пам’яті Небесної сотні» та віртуальну історичну годину «Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни».

Білі паперові янголи – це символи розстріляних мирних людей і нашої пам'яті про подвиг Героїв Небесної Сотні. Ми пам'ятаємо і низько вклоняємося, бо Герої не вмирають!