Екологія

Війною уражено понад 20% природоохоронних територій України

Війна має руйнівний вплив на довкілля, і її наслідки можуть бути відчутними не лише для нас, а й майбутніх поколінь. Військові дії призводять до погіршення стану екосистем та природних ресурсів навіть після їх припинення, впливаючи на добробут держави й суспільства.

10:58:21 06.11.2023

Уряд України спільно з міжнародними партнерами запускають новий проєкт “Зелений порядок денний” для нашої країни

Уряд України спільно із Стокгольмським інститутом навколишнього середовища та Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку запускають новий проєкт міжнародної технічної допомоги – GA GUAM.

10:35:54 25.10.2023

Вперше за останні 20 років та в умовах війни – провели у Києві зустріч європейських міністрів захисту довкілля

На полях Міжнародної конференції «United for Justice. United for Nature» Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець з колегами та Єврокомісаром з навколишнього середовища, океанів та рибальства Virginijus Sinkevičius обговорили план дій за Пунктом 8 Володимира Зеленського.

09:08:52 23.10.2023

Нові правила роботи полігонів в Україні: Міндовкілля розпочинає повторне обговорення документа

На сьогодні в Україні більшість полігонів не відповідає європейським стандартам. Ті сміттєзвалища, які звикли бачити українці, – це зовсім не сучасні інженерні споруди, які використовують в країнах Європейського Союзу для захоронення відходів.

13:11:00 19.10.2023

Що може зробити кожен для боротьби зі зміною клімату

У боротьбі з антропогенною зміною клімату уряди та підприємства відіграють ключову роль, зокрема зменшуючі кількість викидів вуглецю, однак кожна людина може долучитися до протидії глобальному потеплінню.

11:05:09 16.10.2023

В Україні стартує реєстрація установок у Національному реєстрі викидів та перенесення забруднювачів

Як онлайн швидко та без зайвих витрат зареєструвати установки, розповіли представникам бізнесу у Міндовкіллі. Відомство вже створило відповідний сервіс на загальнонаціональній платформі ЕкоСистема https://eco.gov.ua/.

18:27:47 09.10.2023

Зі сміттєвого контейнера на полігон – таке розміщення відходів в Україні має коштувати дорого

На цьому наголосив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець у студії телеканалу Рада, розповідаючи про інструменти зменшення потрапляння відходів в українське довкілля.

09:50:15 06.10.2023