Екологія

Про проведення Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні

Громадська організація Всеукраїнський молодіжний рух " ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН" ( Let's do it Ukraine)  запрошує до проведення Всесвітнього дня  прибирання " World Cleanup Lay" в Україні, який відбудеться 16 вересня 2023 року о 10:00 в 24 регіонах України разом з мільйонами учасників у 191 країні світу.

10:58:23 16.08.2023

Стратегічна екологічна оцінка містобудівної документації: Міндовкілля запрошує обговорити методичні рекомендації

Міндовкілля спільно з експертами проєкту EU4Environment, що реалізується  за підтримки  ЄЕК ООН, підготували проєкт Методичних рекомендацій щодо здійснення стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації. Документ деталізує правила підготовки звітів про СЕО та допоможе в імплементації СЕО у галузі містобудування.

08:48:41 14.08.2023

Куди скаржитись на незаконне сміттєзвалише: алгоритм дій

Найчастіше, встановити власника відходів майже неможливо Українці можуть поскаржитися на незаконне сміттєзвалище в Національну поліцію, або в Державну екологічну інспекцію України, SaveEcoBot чи на гарячу лінію Міністерства захисту довкілля.

09:24:48 09.08.2023

Реформа моніторингу біорізноманіття: при Міндовкіллі створена робоча група, яка напрацює відповідні пропозиції

У Міндовкіллі триває робота над впровадженням сучасних підходів у державний моніторинг довкілля, адже це – одна з ключових реформ сьогодення. Без неї неможливий вступ України до ЄС.

15:12:20 08.08.2023