Екологія

Перші важливі новини з полів Кліматичного саміту COP28 UAE

На першому пленарному засіданні учасники ухвалили історичне рішення про створення фонду для відшкодування втрат і збитків від зміни клімату державам, що розвиваються. Про свої внески у цей фонд вже заявили такі країни:

10:23:19 01.12.2023

Україна на Конференції ООН зі зміни клімату представить наслідки підриву Каховської ГЕС та плани зеленого відновлення

З 30 листопада по 12 грудня 2023 року в Дубаї відбуватиметься 28-ма Конференція Організації Обʼєднаних Націй зі зміни клімату — COP28. Україна вдруге в історії представить на конференції свій павільйон, щоб показати масштаб екологічних збитків від війни та запропонувати способи запобігання екоциду, актуальні для всієї планети.

12:36:55 30.11.2023

В Україні буде посилено вимоги до експлуатації полігонів та сміттєзвалищ

Нові правила мають повністю відповідати європейським стандартам та сприяти підтриманню стану екологічної безпеки, розповів Міністр Руслан Стрілець. За його словами, Міндовкілля вже розробило відповідний документ, який встановлюватиме європейські вимоги до полігонів та сміттєзвалищ. Його неодноразово обговорювали з експертами, громадськістю та учасниками ринку.

10:35:14 30.11.2023

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україні вже утворилося понад 670 тисяч тонн відходів руйнації

Про це на Форумі RWExpo “Управління відходами від руйнувань та реформа управління відходами” зазначила Євгенія Попович, директорка Департаменту цифрової трансформації, електронних публічних послуг та управління відходами Міндовкілля.

10:37:14 13.11.2023