Екологія

Уряд надав офіційний статус довкіллєвому ресурсу ЕкоЗагроза

Уряд на своєму засіданні  схвалив постанову, якою надав офіційний статус довкіллєвому ресурсу ЕкоЗагроза та повідомленням, які подаються через сервіс. Встановлено і порядок реагування на них з боку Державної екологічної інспекції України.

10:58:25 31.07.2023

Як війна впливає на довкілля України та Європи: Міндовкілля з партнерами презентувало перше інфографічне дослідження

Понад 30 сторінок українською та англійською мовами показують як бойові дії, окупація та свідоме знищення росією всього живого шкодять екосистемам України та континенту.

10:55:45 21.07.2023

Верховна Рада України підтримала важливі законодавчі рішення не лише для довкілля, а й для здоров’я кожного українця

13 липня 2023 року 256 народних депутатів підтримали у другому читанні законопроєкт № 8410, який вдосконалює норми чинного Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

13:22:06 14.07.2023

Катастрофа на Каховській ГЕС позначиться на рівні води на інших українських гідроелектростанціях, через що може виникнути дисбаланс в енергосистемі, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час екстреного засідання Міжнародної консультативної ради високого рівня у зв'язку з катастрофою на Каховській ГЕС, повідомляє "Україна Комунальна".

18:00:17 08.06.2023

Міндовкілля запустило застосунок ЕкоЗагроза

ЕкоЗагроза – це офіційний вебресурс і мобільний додаток Міндовкілля, завдяки якому кожен зможе дізнатись достовірну інформацію про стан повітря, води, ґрунту та інші довкіллєві дані. Наприклад, якщо телеграм-канали лякають радіаційним забрудненням – перевірити, чи радіація зараз в нормі. Горять ліси неподалік – подивитися актуальні дані про якість повітря.

16:33:24 08.06.2023

Катастрофа на Каховській ГЕС

У ніч на вівторок, 6 червня, російські війська підірвали Каховську ГЕС. У зоні ймовірного затоплення опинилися міста і селища нижче по Дніпру, включно з частиною Херсона — загалом 80 населених пунктів. Влада Херсонської ОВА оголосила термінову евакуацію.«Російськими окупаційними військами здійснено підрив Каховської ГЕС», — підтвердили руйнування ГЕС в ОК Південь, повідомлення було оприлюднене о 6:04 ранку 6 червня. Про підрив ГЕС окупантами повідомили також МВС, голови Херсонської ОВА та міської військової адміністрації Херсона.

08:31:07 07.06.2023