Соціальний захист населення

Номери телефонів відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я Гірської міської ВА для отримання консультацій

У працівників відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я  Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області можна отримати детальну інформацію:

14:19:19 17.01.2024

Пільги членам сімей загиблих

Державна політика у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України формується та реалізується на принципах соціальної справедливості під час встановлення обсягу пільг та гарантій, комплексності під час формування та реалізації заходів адаптації ветеранів війни до мирного життя, належного фінансового забезпечення передбачених законом пільг та гарантій зазначеній категорії громадян, відкритості та рівного доступу до інформації про державні пільги та гарантії, механізми їх реалізації, доступу до реалізації права на отримання всіх пільг та гарантій, прозорості та підзвітності діяльності органів державної влади, їх посадових осіб у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

14:16:16 17.01.2024

Ти як?

У шаленому ритмі життя, у тривалій напрузі ми не відразу помічаємо, як виснажуємося. Здається, тримаємося, та з кожним днем все гірше. У цей час важливо помітити дзвіночки про втому, що накопичилася, і вчасно потурбуватися про свій стан — змінити діяльність, звички, переглянути режим сну й харчування, спосіб проведення вільного часу тощо.

12:44:15 17.01.2024

Щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей

Умови, розміри і порядок пенсійного забезпечення осіб, звільнених із військової служби, та деяких інших осіб визначаються Законом України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осібˮ від 09.04.1992 № 2262-ХІІ.

14:14:24 15.01.2024

Пільги учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них

14:15:58 12.01.2024

До уваги ветеранів війни, учасників бойових дій та членів їх сімей: Соціально-психологічний центр м. Славутич

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій та членам їх сімей.

11:03:44 10.01.2024

Ти як? Наші емоції

А ще емоції доводять, що ми з вами — живі люди, які мають почуття. Приймайте та проживайте їх усі.

14:21:32 08.01.2024

В 2024 «пакунок малюка» буду оновлено

Кожні 4 роки склад бебі-бокса переглядають. Враховують думку фахівців кількох міністерств, представників UNICEF Ukraine, відгуки батьків. За результатами обговорень та досліджень методом фокус-груп вміст «пакунку малюка» коригують.

13:00:50 08.01.2024

Безоплатна психологічна допомога ветеранам війни та членам їх сімей

Постановою КМУ від 29.11.2022 № 1338 визначається механізм надання безоплатної психологічної допомоги особам, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей таких осіб (дружина/чоловік, повнолітні діти і батьки) та членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни і членам сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

14:12:11 06.01.2024