Соціальний захист населення

Проведено нараду щодо співпраці з міжнародними благодійними фондами та громадськими організаціями

Заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування щодо співпраці з міжнародними благодійними фондами та громадськими організаціями.

11:12:03 25.12.2023

Послуга з формування життєстійкості: що? де? коли?

Пілотний проєкт Міністерства соціальної політики України з формування життєстійкості набирає обертів: наразі триває процес залучення громад, а паралельно з цим проходить конкурс серед надавачів. Тож, зібравши докупи найчастіші запитання, що лунають як з боку представників територіальних громад, так і від потенційних надавачів, відповідаємо.

10:30:39 19.12.2023

Міністерство соціальної політики про нові можливості та послуги для громад

Міністерство соціальної політики України запрошує територіальні громади з усієї України долучитися до нового проєкту і запустити для своїх мешканців послугу з формування життєстійкості.

09:15:17 19.12.2023

Дотримуйтесь правил безпеки при користуванні пічним опаленням та електроприладами!

З настанням холодної пори року багато людей використовують для обігріву своїх помешкань пічне опалення та електроприлади. Але через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації часто виникають пожежі, люди гинуть, втрачають своє житло і майно.  Щоб застерегтись від можливих наслідків несправності пічного опалення, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки:

15:21:04 15.12.2023

Проведено нараду щодо соціально-психологічної адаптації ветеранів та членів їх сімей

Заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду щодо соціально-психологічної адаптації ветеранів та членів їх сімей.

14:22:33 15.12.2023

Проведено нараду щодо взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

Заступником начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інною Деміденко проведено нараду соціального спрямування щодо взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. До участі були запрошені працівники соціальної сфери громади.

12:25:02 12.12.2023