Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Служба у справах дітей

Із 30 жовтня розпочалися канікули у багатоьох школярів.  Подбайте про безпеку дітей під час осінніх канікул 

Для цього: - не залишайте дітей без нагляду, будьте уважними до них та їхньої поведінки; - знайте, де і з ким перебувають ваші діти, чим вони займаються; - якщо малечу доводиться залишити вдома саму – проведіть інструктаж з техніки безпеки та залиште номери, за якими можна звертатися по допомогу; - відпускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй Правила дорожнього руху; - закріпіть на одязі своїх дітей світловідбивальні елементи — це зробить їх помітними для водіїв у темряві або в умовах обмеженої видимості; - не залишайте гострі, ріжучі предмети й сірники у легкодоступному для дітей місці; - наголошуйте, що категорично забороняється ходити біля водойм без нагляду дорослих; - розкажіть своїй дитині, що незнайомці можуть бути небезпечними. Дотримуйтесь важливих правил і бережіть себе.

10:46:14 30.10.2023

УВАГА, БАТЬКИ! Психологи проєкту «Синергія дитинства задля дитинства», який Жіночий консорціум України реалізує за підтримки БІСЕ (Франція), підготували для вас низку порад про те, як підтримувати дітей і підлітків у складних ситуаціях і як запобігти

ЯК УБЕРЕГТИ ДИТИНУ ЧИ ПІДЛІТКА ВІД ФАТАЛЬНИХ ВЧИНКІВ   - Ставтеся до дитини як до рівної собі  особи. Дитина – це  особистість, поважайте її, навіть у моменти конфліктів та непорозумінь. - Кажіть дитині, що ви її любите. - Відверто говоріть із дитиною. Зокрема про смерть, про життя, про самогубства тощо. - Дивіться з дитиною фільми, обговорюйте їх. Грайте з дитиною. - Дозволяйте приводити друзів. Цікавтеся її життям. - Вірте словам дитини. Зокрема, коли говорить: не хочу жити, краще померти… - Обіймайте дитину. Зокрема, коли вона «їжачок» і, здається, неможливо підступитися. - Якщо дитина не хоче говорити, розкажіть про можливі інші варіанти підтримки і про те, що ви завжди підтримаєте.

10:43:19 30.10.2023

Щойно ви дозволите дитині користуватися телефоном, ноутбуком, планшетом чи комп’ютером, важливо почати розмову про основні правила Інтернет-безпеки, адже дорослим на власному прикладі слід демонструвати дитині важливість кібергігієни

Однією з ключових тем роботи командою ГО Stop_sexтинг є інформування про базові правила використання онлайн-простору та спілкування у соціальних мережах і месенджерах. 

10:24:53 30.10.2023

Як підтримати дитину у стресовій ситуації

Перше, що радять психологи, заспокоїтися самим і прийняти, що загалом діти зі стресовими ситуаціями справляються краще за дорослих. Їм достатньо отримати можливість гратися, спілкуватися, відчувати турботу і вже соціальні процеси починають налагоджуватися. 

10:17:46 30.10.2023

Україну сколихнула хвиля самогубств серед підлітків. Зазвичай на такі вчинки дітей спонукає явище «романтизації суїциду» та стан афекту, коли душевний біль видається настільки глибоким, що його неможливо зупинити інакше. 

За таких умов дорослі часто починають активно перевіряти соціальні мережі своїх дітей. Проте, це слід робити з урахуванням їхньої особистої приватності, підписуючись на їхні сторінки публічно, щоб не порушувати їхні довіру та особистий простір. 

10:20:49 23.10.2023

Що таке патронат? Кому потрібна ця послуга? Хто може стати патронатним вихователем?

Щороку в українських судах задовольняють близько 8000 справ про позбавлення батьківських прав. Тобто тисячі дітей в Україні щороку потребують тимчасового та подальшого сімейного влаштування. 

10:15:30 23.10.2023

Як підтримати дитину у стресовій ситуації

Коли дитина відчуває стрес, найбільше вона потребує підтримки від своїх батьків. Що робити в таких ситуаціях, розповіли у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Першої леді Олени Зеленської.

12:19:07 16.10.2023

Діти сьогодні дуже рано стають активними користувачами та користувачками соціальних мереж, і часто обізнані про онлайн світ краще за своїх батьків  

Водночас інтернет може містити багато загроз для дитини, однією з яких є цькування.  Онлайн-булінг або ж кібербулінг не варто недооцінювати, це не дрібниці. Він має серйозні наслідки, як і цькування в реальному житті.

11:27:18 05.10.2023

Як на нас впливають травми дитинства

Усі ми впродовж життя стикаємось з різними важкими й неприємними ситуаціями. Вони можуть негативно вплинути на сприйняття реальності та спричинити зміни у психіці людини. Саме так формується травма. Особливо важко такі події сприймаються у дитинстві, адже дітки ще не вміють регулювати свої стани та самостійно справлятися зі стресом. 

11:02:10 05.10.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь