Оголошення та анонси

Це ВАЖЛИВО: Пам’ятка особі, що звертається по екстрену медичну допомогу в Луганській області текстовим повідомленням

Ця Пам’ятка розрахована на використання особами з постійними або тимчасовими вадами слуху та/або мовлення, які потребують надання екстреної медичної допомоги, або стали свідками невідкладного стану іншої людини.

11:49:26 06.09.2021

06 вересня керівником Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексієм Бабченком було підписано Меморандум про співпрацю з управлінням Пенсійного фонду України в Попаснянському районі Луганської області.

10:43:25 06.09.2021

На території Гірської територіальної громади діє проєкт «Мобільні консультаційні центри в Гірській ОТГ»

Діяльність по проєкту передбачає надання консультаційних послуг з юридичних питань мобільним центром, який разом з представником Центру з надання безоплатної правової допомоги приїздить у населені пункти Гірської громади, безоплатно надає первинну юридичну консультативну допомогу та за необхідності звертається до Центру БПД з метою призначення безоплатного адвоката особі, яка має таку потребу. Мобільний центр буде виконувати консультування у вирішенні нагальних питань громадян.

10:25:51 06.09.2021

УВАГА: ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Як повідомляє Попаснянський РЕМ ТОВ «ЛЕО», у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 07 вересня з 08:00 по 16:30 планується знеструмлення у смт Тошківка:

07:31:48 06.09.2021

До уваги мешканців Золотого!

Несприятливі погодні умови пошкодили електромережі, наразі аварійні бригади працюють, щоб повернути світло в кожну домівку.

13:55:11 03.09.2021

УВАГА: ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Як повідомляє Попаснянський РЕМ ТОВ «ЛЕО», у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 06 вересня з 08:00 по 16:30 планується знеструмлення у смт Тошківка:

07:41:18 03.09.2021

До уваги мешканців Гірської громади!

Щорічно 30 серпня у світі відзначається Міжнародний день жертв насильницьких зникнень, організований під егідою ООН 2011 року і покликаний привернути увагу громадськості до глобальних проблем терору, викрадень і незаконного затримання людей.

10:56:33 31.08.2021

Шановні мешканці міста Золоте-1!

Як повідомляє ОП "Попаснянский департамент КП "Попаснянский районний водоканал" у зв'язку з усуненням витоку по вул. Молодіжна 11, 31.08.2021р., тимчасово припинена подача води на наступні вулиці: Молодіжна, Медична.

10:35:49 31.08.2021