Гірська міська військово-цивільна адміністрація

"Будуємо країну без бар’єрів разом": як взяти участь у конкурсу на кращий соціальний проєкт

Дата: 09.12.2021 14:12

Міністерство соціальної політики оголосило проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт/ініціативу "Будуємо країну без бар’єрів разом!". Конкурс стартує 10 грудня та триватиме до 8 лютого 2022 року.

Метою проєкту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити відповідні форми та до 7 лютого 2022 року надсилати їх на адресу: initiate_msp@ukr.net.

За результатами поданих даних створять єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформують базу партнерів та громадських діячів, а також визначать та відзначать громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.