19 липня в Попаснянському відділі поліції № 4 представили нового керівника відділу

Дата: 20.07.2021 12:05

19 липня у Попаснянському відділку поліції відбулося представлення нового керівника поліцейської служби та його заступників. На таку важливу для громад подію запросили представників Лисичанської окружної прокуратури, Попаснянського районного суду, керівників Попаснянської та Гірської міських військово-цивільних адміністрацій.

Представив нових керівників та заступників заступник начальника Головного управління – начальник кримінальної поліції ГУНП в Луганській області полковник поліції Віталій Тарасов. Він зачитав перед присутніми в залі правоохоронцями текст наказу Головного управління національної поліції в Луганській області, згідно з яким, з 19 липня тимчасово виконуючим обов’язки начальника відділу поліції № 4 Сєвєродонецького районного управління ГУНП в Луганській області призначили підполковника поліції Пономаря Володимира Павловича.

Голова Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко побажав Пономарю Володимиру успіхів у їх нелегкій праці та висловив впевненість у тому, що робота поліції і надалі буде на високому рівні, показники роботи будуть рости, а люди будуть з довірою відноситись до своїх правоохоронців.