Молодь та спорт

«Цікава фізкультура-2.0 Перезавантаження»

Заклади освіти Гірської міської територіальної громади взяли участь у флешмобі «White card» в рамках Національного проєкту «Цікава фізкультура-2.0 Перезавантаження». Він був проведений з нагоди відзначення Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я.

19:42:59 07.04.2024

«Олімпійській вітальні»

Вчителі фізичної культури разом з учнями Гірської міської територіальної громади взяли участь у «Олімпійській вітальні». Її гостем став фристайліст Олександр Абраменко, Олімпійський чемпіон 2018 року в Пхьончхані та срібний призер Олімпіади 2022 в Пекіні.

19:42:55 07.04.2024

Щодо проведення циклу Всеукраїнських навчальних онлайн-семінарів з варіативного модуля «Дитяча легка атлетика»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що у квітні 2024 року заплановано проведення циклу Всеукраїнських навчальних онлайн-семінарів з варіативного модуля «Дитяча легка атлетика».

11:14:31 03.04.2024

Участь у Всеукраїнському онлайн-семінарі

29 березня відбувся Всеукраїнський онлайн-семінар «Успішні кейси впровадження нової модельної програми з фізичної культури у мережі Шкіл JuniorS та переваги долучення до спільноти вчителів JuniorS».

12:16:10 01.04.2024

Давайте підтримаємо

Луганська обласна молодіжна рада бере участь у голосуванні «Молодіжна рада року».

09:02:06 28.03.2024

Реєстрація на Всеукраїнський онлайн-семінар «Успішні кейси впровадження нової модельної програми з фізичної культури у мережі Шкіл JuniorS та переваги долучення до спільноти вчителів JuniorS»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що 29 березня 2024 року відбудеться Всеукраїнський онлайн-семінар «Успішні кейси впровадження нової модельної програми з фізичної культури у мережі Шкіл JuniorS та переваги долучення до спільноти вчителів JuniorS».

10:09:41 26.03.2024