Молодь та спорт

Вітаємо переможців!

З 05 по 10 лютого 2024 року був проведений І етап Чемпіонату Луганської області (ІІ етап Чемпіонату України) з пішохідного туризму серед юнаків у закритих приміщеннях.

17:08:07 15.02.2024

15 лютого спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації долучилися до онлайн заходу «Розвиток фізичної культури в територіальних громадах. Актуальні проблеми та завдання».

11:40:34 15.02.2024

Підбиття підсумків Всеукраїнського проєкту «ЄдинаУкраїна» за концепцією «Спорт заради розвитку»

31 січня 2024 року головні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації разом з вчителями фізичної культури Гірської міської територіальної громади долучилися до семінару щодо підбиття підсумків Всеукраїнського проєкту «ЄдинаУкраїна» за концепцією «Спорт заради розвитку».

12:11:07 31.01.2024

«Олімпійська вітальня»

Сьогодні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації, вчителі та учні старших класів закладів освіти Гірської міської територіальної громади взяли участь у онлайн проєкті Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України «Олімпійська вітальня».

18:02:06 05.12.2023

Вчителі та учні Гірської міської територіальної громади долучилися до встановлення Національного рекорду «Єднання»

Вони взяли участь у Всеукраїнській онлайн-руханці в рамках фестивалю «Назустріч Успіху» Всеукраїнського проєкту «Єдина Україна», що об’єднав 114045 дітей та 2095 закладів освіти.

17:57:26 05.12.2023

«Спорт заради розвитку»

Учні Нижнєнського ліцею №36 протягом декількох тижнів беруть активну участь у Всеукраїнських онлайн-руханках, які проходять під гаслом «Спорт заради розвитку» і таким чином стають учасниками встановлення Всеукраїнського рекорду. Неймовірні емоції, відчуття єднання з усіма дітьми України панували в цей час.

13:33:40 01.12.2023

«Цікава фізкультура»

Учні 4 класу Золотівського ліцею №16 Гірської міської територіальної громади знову долучилися до Всеукраїнської онлайн-руханки «Цікава фізкультура». Після фізичних вправ діти виконали вправи для покращення ментального здоров'я та створили плакат «Єднання Нації».

11:18:13 01.12.2023