Молодь та спорт

«Молодіжний працівник в територіальній громаді»

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» проводила вебінар «Молодіжний працівник в територіальній громаді». До участі долучилися спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації.

09:51:44 30.08.2023

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відбувся шостий Всеукраїнський забіг в пам’ять про загиблих героїв «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

15:45:48 29.08.2023

«Фізична культура та спортивна підготовка учнівської молоді»

Днями відбулася Всеукраїнська серпнева конференція «Фізична культура та спортивна підготовка учнівської молоді» – знакова подія, на якій було представлено Стратегію Комітету у розвитку фізичного виховання та спорту здобувачів освіти, а також шляхи популяризації здорового способу життя і використання різних інструментів для залучення учнів до рухової активності.

14:32:21 28.08.2023

Відкритий обласний фізкультурно-оздоровчий онлайн захід «Україна понад усе!», присвячений до 32-ї річниці Незалежності України

Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України запрошує вас взяти участь у відкритому обласному фізкультурно-оздоровчому онлайн заході «Україна понад усе!» присвяченого до 32-ї річниці Незалежності України

15:26:31 22.08.2023

Заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня

Днями у закладах загальної середньої освіти Гірської міської територіальної громади проходили заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського дня. Його метою є популяризація фізичної культури, спорту, олімпійського руху й цінностей, здорового способу життя.

15:02:13 27.06.2023

До 30 квітня триває реєстрація на Всеукраїнський спортивний марафон «Крок», присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку. Про це інформує ініціатор і засновник заходу – благодійний фонд «Відсоток Небайдужих».

10:43:02 25.04.2023

Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році

11:40:37 07.03.2023