Молодь та спорт

Фото без описуГоловний спеціаліст з питань здорового способу життя, спорту та розвитку молодіжної політики - Семенов Юрій Юрійович

Контактний номер телефону: +38 067 348 2040

Електронна пошта: osvita_kyltyra_molod_sport_girske@girska-gromada.gov.ua

Молодь запрошують взяти участь у конкурсі «Інновації сьогодні, створюймо майбутнє!» від Міжнародної організації франкофонії

Метою конкурсу є посилення ролі молоді як агентів змін і просування їх інноваційних соціальних, економічних, цифрових та екологічних ініціатив.

09:48:26 17.05.2024

«Дякуємо ЗСУ»

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки – свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, справжньої національної святині, що символізує красу, міць, щасливу долю та родинну пам’ять. В цей день, 16 травня 2024 року, традиційний український одяг одягнуть люди в 70 країнах світу.

11:50:39 16.05.2024

Обговорено розвиток молодіжної політики

Сьогодні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь онлайн-зустрічі з Міністерством молоді та спорту України.

13:27:13 15.05.2024

Всеукраїнський форум для молоді з числа внутрішньо-переміщених осіб «Проблеми та шляхи їх вирішення»

Метою проведення форуму є створення майданчика для обговорення актуальних проблем, з якими стикаються молоді внутрішньо переміщені особи та пошук шляхів для їх вирішення, налагодження співпраці між представниками влади, громадськістю, бізнесом та міжнародними організаціями для обміну ресурсами, знаннями та найкращими практиками, а також залучення молоді до відновлення країни.

09:59:36 13.05.2024

Молодь Луганщини підтримує відзначення 8 травня, як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Результати опитування

Луганський обласний молодіжний центр провів онлайн опитування молоді Луганщини, щоб зрозуміти чи підтримують вони відзначення 8 травня, як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

09:57:44 13.05.2024

Луганський обласний молодіжний центр проводить онлайн опитування молоді Луганщині на тему «Друга світова війна у свідомості молоді»

День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років — державне свято України, яке відзначатиметься щороку 8 травня, починаючи з 2024-го року. Державне свято було встановлено 29 травня 2023 року Верховною Радою України замість Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня, яке припадало в один день з радянським Днем перемоги.

13:41:35 07.05.2024

Україна впроваджує національну програму залучення молоді до відновлення країни шляхом молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA»

3 травня відбулася пресконференція, на якій було дано старт третьому етапу цієї ініціативи. Заступник Міністра молоді та спорту України Andriy Chesnokov підкреслив важливість участі молоді у відновленні країни.

08:04:19 06.05.2024

Відбулася нарада Міністерства молоді та спорту України

Сьогодні спеціалісти та в.о. начальника відділу, освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації Вікторія Козаченко взяли участь у онлайн-нараді Міністерства молоді та спорту України. Проходила вона з керівниками структурних підрозділів з питань молоді та спорту Донецької і Луганської областей.

14:00:39 25.04.2024