Вітаємо юних спортсменів Гірського ліцею із зайнятими почесними 4-м і 6-м місцями на Всеукраїнських змаганнях!
Вони змагалися з командами з 26 регіонів України та гідно представили Гірську громаду Луганської області, вкотре довівши, що наш край має сильний спортивний потенціал!
Цьогоріч Луганську область на Всеукраїнському спортивно-виховному заході «Україна єднає серця», присвяченому Національному олімпійському тижню, представляла команда учнів Гірського ліцею на чолі з учителем фізичної культури Інною Складан. Змагання проходили з 25 по 28 вересня 2025 року у місті Ковель Волинської області.
Наші юні спортсмени продемонстрували високі результати, посівши 4 місце у спортивному модулі Бочча та 6 місце у змаганнях з Дартсу.
Окрім спортивних досягнень, діти ліцею отримали безцінний досвід – вони познайомилися з відомими українськими спортсменами, мали можливість взяти автографи, зробити пам’ятні фото, а також почути поради та їхні історії успіху.
Щиро вітаємо команду Гірського ліцею та їхнього наставника з гідним дебютом на Всеукраїнських змаганнях!
Ми пишаємося нашими учнями та педагогами й бажаємо їм нових перемог і досягнень!

