АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

Більше 50 тисяч різноманітних наборів видано у гуманітарних хабах при Гірській громаді у 2023 році

Протягом 2023 року при Гірській міській військовій адміністрації продовжували свою роботу гуманітарні штаби у м. Київ, м. Полтава, м. Корсунь-Шевченківський, с. Богданівка, Павлоградський район, Дніпропетровська обл., в яких обслуговувалося понад 12 тисяч ВПО.

13:15:43 22.01.2024

Протягом тижня більше 800 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача продуктових наборів від ГО «Аваліст» та облдержадміністрації. Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги, лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань. Разом з тим, за потреби, луганчани отримували консультації від спеціалістів Луганського обласного центру зайнятості та правову допомогу адвокатів БФ «Право на захист».

18:48:43 21.01.2024

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб з Луганської області безкоштовно отримати медичні консультації та допомогу

22 січня на базі гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у Корсунь-Шевченківському працюватимуть лікарі Червоного Хреста України.

16:46:15 21.01.2024

Наступного тижня луганчани мають змогу звернутися на «гарячу лінію» до керівництва ПФУ регіону

У понеділок, 22 січня, із 10:00 до 11:00 свої запитання мешканці регіону зможуть поставити заступнику начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області Павлу Баранову. Телефон: (068) 300-40-86.

11:18:30 21.01.2024

Соціальна реконструкція та підтримка психічного здоров’я у Полтавському гуманітарному штабі

Нещодавно у Полтавському гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації відбувся груповий захід. Він був присвячений темі соціальної реконструкції та підтримці психічного здоров'я.

18:14:19 18.01.2024

Завтра у Києві проконсультують із пенсійних питань

19 січня відбудеться прийом внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які тимчасово мешкають у Києві та області. Звернутись за вирішенням пенсійних питань можна з 10:00 до 15:00 у гуманітарному хабі Гірської міської територіальної громади за адресою: м. Київ, вул. Мала Житомирська, буд. 16/3.

13:32:44 18.01.2024

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву інформує

Інформація для постраждалого населення щодо реалізації державних та регіональних (в областях України за місцем реєстрації ВПО) житлових програм, які здійснює ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та інші фінансові установи.

07:51:37 18.01.2024

До уваги внутрішньо переміщених осіб з Луганської області

На повну силу другий тиждень поспіль у всіх гуманітарних штабах при Гірській міській військовій адміністрації працюють пункти обігріву. Їх роботу було організовано відповідно до заходів, визначених на засіданні Ради оборони Луганської області щодо оперативного розгортання в гуманітарних хабах пунктів обігріву.

10:40:41 15.01.2024