Учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни

Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, та подальшого працевлаштування ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ пропонує навчання учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

09:33:19 26.04.2024

Відбулося асідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану

25 квітня заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька долучилася до засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану.

16:51:10 25.04.2024

Заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька сьогодні взяла участь у вебінарі «Зелені облігації у фінансуванні відбудови економіки України: що необхідно знати».

16:18:11 25.04.2024

Що пропонує служба зайнятості внутрішньо переміщеним особам?

Луганська обласна служба зайнятості пропонує внутрішньо переміщеним особам низку послуг у сфері зайнятості: сприяння у працевлаштуванні, набуття нових професійних навичок або відкриття власного бізнесу.

12:06:15 24.04.2024

«Актуальні питання захисту прав громадян в умовах воєнного стану в Україні»

Сьогодні заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька взяла участь у тренінгу «Актуальні питання захисту прав громадян в умовах воєнного стану в Україні». Він проводився для керівників та заступників керівників районних, міських військових адміністрацій та об’єднаних територіальних громад Донецької та Луганської областей.

16:49:27 23.04.2024

Компенсація фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю

Департамент економ. розвитку та зовнішньоеконом. діяльності ЛОДА інформує, що у серпні 2023 року Міністерство економіки України та Державна служба зайнятості запровадили програму, за якою роботодавець, котрий працевлаштував особу з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.

13:09:06 23.04.2024

Що робити з працівниками, якщо переїхали в іншу область або за кордон?

Якщо специфіка виконання роботи передбачає можливість її здійснення віддалено, за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, роботодавцю доцільно прийняти рішення про переведення працівника на дистанційну роботу.

13:05:45 23.04.2024