“Нафтогаз” почав розробляти стратегію декарбонізації

Дата: 18.12.2023 12:03

Голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов заявив, що компанія почала розробляти стратегію декарбонізації.

Це дозволить створити конкретний план дій з оцінкою поточного стану, цілями, шляхами фінансування та строками їхньої реалізації, написав Чернишов на своїй сторінці у Facebook.

“Це свідомий підхід до навколишнього середовища, де ми живемо, – наголосив він. – Це не декларативна заява”.

Чернишов зазначив, що майбутнє експорту українського газу до Європейського Союзу напряму залежить від дотримання чітких екологічних стандартів та вимог. Зокрема відповідального підходу до його видобування, зберігання та транспортування.

Він додав, що над розробкою стратегії декарбонізації працюватимуть усі підрозділи та дочірні підприємства Групи “Нафтогаз”.

У листопаді голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов заявив, що компанія вирішила інвестувати у будівництво двох вітрових та одну сонячну електростанцій.

Як повідомлялося раніше, Євросоюз та 35 країн офіційно відкрили Кліматичний клуб – інклюзивну платформу для підтримки ефективної декарбонізації промисловості. На кліматичній конференції COP28 Україна приєдналася до Кліматичного клубу.