Земельні відносини

Розпорядження № 150

Про визначення уповноважених посадових осіб, користувачів Автоматизованої системи Державного земельного кадастру у межах території Гірської міської територіальної громади.

10:59:06 16.12.2022

За загальним правилом правом власності на земельну ділянку, розташовану в межах відповідного населеного пункту, орган місцевого самоврядування наділений в силу закону, зокрема з уведенням 01.01.2002 у дію нового Земельного кодексу України

Відсутність державної реєстрації речового права на земельну ділянку після 01.01.2013 не впливає на наявність права комунальної власності на відповідну земельну ділянку.

16:12:18 15.12.2022

Державні сільськогосподарські землі сьогодні передадуть Фонду державного майна

Парламент голосуватиме сьогодні за передачу всіх державних земель у розпорядження Кабміну в особі Фонду державного майна України. Про це стало відомо AgroPolit.com із власних джерел у парламенті.

16:11:31 13.12.2022

Єдину державну електронну систему у сфері будівництва введено в експлуатацію

З 1 грудня 2022 року Єдина державна електронна система у сфері будівництва функціонує в режимі так званої «промислової» експлуатації. Цей крок передбачений розпорядженням Кабінету Міністрів України № 565 від 20 травня 2020 року “Про затвердження плану заходів щодо створення та запровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва”.

16:10:40 02.12.2022

Відновлено реєстрацію у Державному реєстрі речових прав оренди с/г землі. Закон набрав чинності

19 листопада набрали чинності окремі положення Закону України від 19 жовтня 2022 року № 2698-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель». Про це повідомляє Нотаріальна палата України.

16:10:44 30.11.2022

Розпорядження № 129

Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території Гірської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області на 2021-2023 роки

10:57:37 23.11.2022

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, ВЛАСНИКАМИ ЯКИХ Є ГРОМАДЯНИ РОСІЇ ТА БІЛОРУСІ, БУДУТЬ ВІДЧУЖЕНІ БЕЗ КОМПЕНСАЦІЇ ЇМ ВАРТОСТІ

Виручені від продажу на земельних торгах конфіскованої земельної ділянки грошові кошти у випадку, якщо колишній власник є громадянином Росії чи Білорусі, будуть зараховуватися до державного бюджету. У Верховній Раді зареєстровано законопроект 8167 про внесення змін до Земельного кодексу України щодо врегулювання питання використання грошових коштів, отриманих від продажу земельної ділянки, власником якої є громадянин країни-агресора. Автор – депутат від «Слуги народу» Федір Веніславський.

16:08:21 21.11.2022

Набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій»

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 24 жовтня 2022 року набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування та забудови територій» № 2486-X від 29.07.2022 року.

16:07:19 20.10.2022

Розпорядження № 116

Про визначення відповідальних осіб для роботи з Єдиним державним реєстром адрес і Реєстром будівель та споруд у складі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва на території Гірської міської територіальної громади.

10:57:52 11.10.2022