Охорона здоров'я

Яка медична допомога безоплатна під час хірургічних операцій?

Війна - не привід відкладати турботу про здоров’я. Зараз, як і раніше, українці можуть зробити всі необхідні планові та ургентні операції безоплатно. За них заплатить Національна служба здоров’я України.

12:01:03 13.02.2023

Підтримай дитину

Коли наші близькі йдуть на війну, це випробування для всієї родини, адже ми тривожимося за їхню безпеку. Дітям також не просто дати собі із цим раду, тому їм важлива наша підтримка.

08:34:43 13.02.2023

Програма медичних гарантій покриває усі види медичної допомоги для пацієнтів з онкологією. Від діагностики до лікування та  реабілітації й паліативної допомоги

Сімейний лікар – перший, хто вчасно допоможе виявити онкозахворювання. Лікар первинки може виписати направлення на необхідні аналізи та інструментальні дослідження.

12:00:52 04.02.2023

Інтервал введення між першою та другою дозою становить мінімум 21 день

Вакцина від COVID-19 для дітей віком від 5 до 11 років вже доступна для використання в Україні. Надважливо зробити щеплення дітям з хронічними хворобами, адже саме вони мають вищий ризик тяжкого перебігу хвороби.

09:41:23 12.01.2023

За програмою “Доступні ліки” пацієнти з хронічними захворюваннями можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою

Розповідаємо, як скористатися програмою.В умовах воєнного стану пацієнти можуть отримувати “доступні ліки” як за електронним, так і за паперовим рецептом. Національна служба здоров’я відшкодовує аптекам вартість ліків незалежно від форми рецепта.

14:16:14 06.01.2023

Матеріальна допомога постраждалим та родинам загиблих осіб

Луганською обласною державною адміністрацією досягнуто домовленості з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста щодо надання матеріальної допомоги постраждалим та родинам загиблих осіб Луганської області внаслідок надзвичайної ситуації військового характеру.

13:07:11 02.01.2023