Дата: від до Скинути

Протягом березня 2024 року з місцевого бюджету Гірської міської територіальної громади було виплачено 904 500 тисяч гривень матеріальної допомоги її мешканцям

Зокрема, одноразову матеріальну грошову допомогу отримало 44 військовослужбовця і військовослужбовиці, учасника і учасниці бойових дій з Гірської громади загальною сумою 880 тисяч гривень (по 20 тисяч кожний), 1 особа з числа членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни/члену сім’ї загиблого (померлого) Захисника і Захисниці України у сумі 12 тисяч грн., 1 особа отримала допомогу, як член сім’ї, що знаходиться в пошуку зниклого безвісти військовослужбовця, який брав безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України у сумі 12,5 тисяч гривень.

12:02 05.04.2024

Луганський обласний центр зайнятості звертається до внутрішньо переміщених осіб

Звертаємо вашу увагу на цифрову платформу https://pravovsim.org/home - безкоштовну юридичну допомогу для ВПО. Цей ресурс - інноваційний інструмент, призначений для тих, хто шукає якісні відповіді на юридичні питання, пропонує повний спектр юридичних послуг абсолютно безкоштовно.

11:15 05.04.2024

Під головуванням Інни Деміденко відбулася нарада  з директорами закладів освіти та культури громади

Під головуванням Інни Деміденко відбулася нарада з директорами закладів освіти та культури громади

Вчора під головуванням заступника начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань Інни Деміденко відбулася нарада з директорами закладів освіти та культури Гірської громади.

10:43 05.04.2024

Спротив триває

Жителі тимчасово окупованого Криму щодня невтомно продовжують чинити спротив окупантам, демонструючи відвагу та впевненість в Україні, віру в деокупацію. Продовжуємо інформувати вас про суспільні настрої серед жителів Криму в нашій постійній рубриці #рух_спротиву.

08:51 05.04.2024

Запрошуємо отримати медичні препарати у Полтавському гуманітарному штабі Гірської громади

Завтра, 05 квітня, з 10 до 12 години медична сестра КНП «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Сватівського району видаватиме медичні препарати внутрішньо переміщеним особам у вигляді гуманітарної допомоги.

16:35 04.04.2024

Луганський обласний центр зайнятості інформує

Шановні внутрішньо переміщені особи! Луганський обласний центр зайнятості запрошує Вас скористатися можливістю отримати ваучер та безкоштовно здобути нову професію або спеціальність. На Ваш вибір 79 професій та 45 спеціальностей. Звертаємо Вашу увагу на те, що в Перелік професій та спеціальностей для навчання за якими може бути виданий ваучер, додали нову професію - "Сапер (розмінування)". Обирайте те, що цікавить саме Вас та звертайтеся до нас!

13:07 04.04.2024

Триває ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю право на життя»

У березні-червні 2024 року Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова за підтримки міністерств і відомств проводить ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»!

11:36 04.04.2024