«Цікава фізкультура-2.0 Перезавантаження»

Заклади освіти Гірської міської територіальної громади взяли участь у флешмобі «White card» в рамках Національного проєкту «Цікава фізкультура-2.0 Перезавантаження». Він був проведений з нагоди відзначення Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я.

19:42 07.04.2024

«Олімпійській вітальні»

Вчителі фізичної культури разом з учнями Гірської міської територіальної громади взяли участь у «Олімпійській вітальні». Її гостем став фристайліст Олександр Абраменко, Олімпійський чемпіон 2018 року в Пхьончхані та срібний призер Олімпіади 2022 в Пекіні.

19:42 07.04.2024

Вітаємо переможців

Нещодавно комунальною установою «Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва» проведено огляд-конкурс індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти».

16:22 05.04.2024

У відділі земельних ресурсів обговорили набори відкритих даних, які необхідно оприлюднювати

«Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" роз'яснює розпорядникам інформації відповідну процедуру» – такими словами сьогодні розпочала нараду заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька. Проходила нарада з працівниками відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій установи.

15:30 05.04.2024

Видача одноразової матеріальної грошової допомоги продовжується

У минулому місяці 6 мешканців Гірської міської територіальної громади отримало з бюджету громади одноразову матеріальну грошову допомогу загальною сумою 118 тисяч гривень. Допомога виділялася на компенсування стаціонарного лікування або платного медичного обстеження/операції/лікування в рамках місцевої програми «Милосердя».

12:17 05.04.2024