АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб з Луганської області безкоштовно отримати медичні консультації та допомогу

13 квітня з 10:30 на базі гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації у селі Богданівка відбудеться прийом спеціалістів Консультативно діагностичного центру Сєвєродонецької міської Ради. Всі, хто потребує, матимуть можливість безкоштовно отримати консультації та медичну допомогу кардіолога, травматолога, невропатолога та ендокринолога.

11:29:55 06.04.2023

Сьогодні у Київський хаб Гірської громади надійшла перша частина гуманітарної допомоги від Міжнародної організації з міграції (МОМ)

Це перша частина допомоги, яку отримуватимуть від МОМ внутрішньо переміщені особи з Луганщини. Друга надійде 04 квітня і вже з 05 квітня розпочнеться видача.

21:40:28 03.04.2023

У Київський хаб Гірської громади надійшла чергова партія допомоги

Сьогодні до гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації у Києві надійшла партія допомоги від Луганської обласної державної адміністрації. Видача продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам з Луганської області, які зареєстровані у цьому штабі, уже розпочалася.

18:06:35 30.03.2023

31 березня внутрішньо переміщених осіб з Луганщини проконсультують з питань призначення пенсійного забезпечення

31 березня на базі гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації у місті Київ спеціаліст головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області надасть консультації із питань призначення пенсійного забезпечення внутрішньо переміщеним особам.

15:35:46 29.03.2023

Завершилася видача допомоги від Благодійної організації «БФ «Восток SOS»

Нагадаємо: 06 березня гуманітарний штаб Гірської міської військово-цивільної адміністрації у Корсунь-Шевченківському отримав продуктові та гігієнічні набори для дітей до 3-х років та осіб 65+. Допомога була надана у рамках співпраці Гірської міської ВЦА з Благодійною організацією «БФ «Восток SOS».

15:41:50 24.03.2023

Завтра у Хмельницькому переселенців прийматимуть психологи

24 березня в гуманітарному хабі Гірської громади продовжать роботу з психологічної підтримки та психосоціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб кваліфіковані психологи, тренери громадської організації «Світ у барвах» та громадської організації «Ла Страда – Україна».

20:02:18 23.03.2023

13:13:05 23.03.2023