АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

Шановні внутрішньо переміщені особи з Гірської міської територіальної громади!

У Київському гуманітарному штабі Гірської міської військової адміністрації з понеділка 22 травня працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду «Право на захист» зі збору даних на отримання фінансової допомоги ВПО від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 3-х місяців!

12:02:02 20.05.2023

Сьогодні у Київський гуманітарний хаб Гірської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги

До Київського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації сьогодні надійшла чергова партія допомоги від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

17:51:17 19.05.2023

Переселенці з Луганщини на Хмельниччині можуть отримати безкоштовні юридичні консультації

Благодійна організація "Благодійний фонд "Стабілізейшен Суппорт Сервісез" у рамках проекту "Єднання заради дії" за підтримки IREX та Державного департаменту США надає безкоштовні юридичні консультації для ВПО з Луганщини в межах Хмельницької області.

12:36:12 19.05.2023

Перелік послуг у гуманітарних штабах розширюється

Відтепер щоп’ятниці на базі Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації за адресою: м. Полтава, вулиця Миколи Дмитрієва, 7, внутрішньо переміщених осіб прийматиме медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області.

18:48:27 18.05.2023

Внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані в Дніпропетровській області, можуть подати заявку на отримання грантів до 1500 доларів на розвиток бізнесу

Про це повідомляє Тернівський відділ Павлоградської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

09:06:56 18.05.2023

Розпочато збір інформації для формування списків на отримання допомоги від БФ "МОМ"

Гірська міська військова адміністрація запрошує внутрішньо переміщених осіб з Луганщини, які отримують допомогу у гуманітарному штабі у місті Київ за адресою: вулиця Мала Житомирська, 16/3, заповнити гугл-форму для формування запиту на допомогу від Благодійного фонду Міжнародна організація з міграції (МОМ) за посиланням:

21:03:57 16.05.2023

Запрошуємо жінок ВПО Гірської громади, які виховують дітей до участі у програмі!

Громадська організація «Бюро генедерних стратегій та бюджетування» (м. Полтава) запрошує жінок Гірської міської територіальної громади з числа внутрішньо переміщених осіб взяти участь у програмі сімейного відпочинку «FarmaCamp «SENEGAL».

10:02:15 16.05.2023