АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб з Луганської області безкоштовно отримати медичні консультації та допомогу

13 квітня з 10:30 на базі гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації у селі Богданівка відбудеться прийом спеціалістів Консультативно діагностичного центру Сєвєродонецької міської Ради. Всі, хто потребує, матимуть можливість безкоштовно отримати консультації та медичну допомогу кардіолога, травматолога, невропатолога та ендокринолога.

09:04:34 12.04.2023

З 18 квітня у Гуманітарному штабі Гірської громади у Полтаві можна отримати консультації з питань пенсійного забезпечення

Мешканці Луганської області, які вимушені були залишити свої помешкання через російську військову агресію та тимчасово проживають у м. Полтава та області можуть отримати консультацію з пенсійних питань від начальника відділу обслуговування громадян №4 (сервісного центру) м. Лисичанськ Головного управління Пенсійного фонду

18:16:37 10.04.2023

11:29:55 06.04.2023

Сьогодні у Київський хаб Гірської громади надійшла перша частина гуманітарної допомоги від Міжнародної організації з міграції (МОМ)

Це перша частина допомоги, яку отримуватимуть від МОМ внутрішньо переміщені особи з Луганщини. Друга надійде 04 квітня і вже з 05 квітня розпочнеться видача.

21:40:28 03.04.2023

У Київський хаб Гірської громади надійшла чергова партія допомоги

Сьогодні до гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації у Києві надійшла партія допомоги від Луганської обласної державної адміністрації. Видача продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам з Луганської області, які зареєстровані у цьому штабі, уже розпочалася.

18:06:35 30.03.2023

31 березня внутрішньо переміщених осіб з Луганщини проконсультують з питань призначення пенсійного забезпечення

31 березня на базі гуманітарного штабу Гірської міської військово-цивільної адміністрації у місті Київ спеціаліст головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області надасть консультації із питань призначення пенсійного забезпечення внутрішньо переміщеним особам.

15:35:46 29.03.2023