АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

Опитування для внутрішньо переміщених осіб

З метою з'ясування нагальних потреб внутрішньо переміщених осіб щодо вирішення питань соціального та правового характеру, а також можливого надання психологічної підтримки, просимо внутрішньо переміщених осіб Луганської області пройти опитування.

13:31:19 21.06.2023

Перелік послуг у гуманітарних штабах розширюється

Відтепер щочетверга на базі Корсунь-Шевченківського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації за адресою: м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 9, внутрішньо переміщених осіб прийматиме медична сестра комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради. За потреби відвідувачі отримуватимуть ліки.

15:15:29 19.06.2023

Допомога для наших Захисників

Сьогодні працівники Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації передали волонтеру, представнику громадської організації «Полтавська обласна організація інвалідів війни, Збройних Сил, учасників бойових дій та силових структур» Олегу Харченку допомогу від внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.

17:08:31 16.06.2023

19, 20 та 21 червня ВПО з Луганщини зможуть звернутися на «гарячу лінію» до керівництва ПФУ регіону

У понеділок, 19 червня, із 10:00 до 11:00 на дзвінки відповідатиме начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області Ольга Шарунова. Телефон: (068) 300-40-86.

16:47:18 15.06.2023

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб з Луганської області безкоштовно отримати медичні консультації та допомогу

15 червня з 10:00 на базі гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у Корсунь-Шевченківському працюватимуть лікарі Червоного Хреста України.

10:26:04 14.06.2023

У п'ятницю у Полтаві луганчани отримають медичну допомогу та ліки

09 червня з 10:00 до 12:00 на базі Полтавського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації за адресою: м. Полтава, вулиця Миколи Дмитрієва, 7, внутрішньо переміщених осіб прийматиме медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області.

20:40:39 06.06.2023