АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

У Київський гуманітарний штаб Гірської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги

Сьогодні до Київського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації надійшла партія допомоги від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк».

16:50:45 29.05.2023

30.05.2023 у Корсунь-Шевченківському гуманітарному штабі можна буде отримати консультації спеціалістів центру зайнятості

Для луганчан, які вимушено перемістились із рідних домівок і зараз проживають на Черкащині, Корсунь-Шевченківське управління Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості проведе консультації з питань працевлаштування.

14:14:39 29.05.2023

До уваги територіальних громад!

Програма ULEAD з Європою пропонує підбірку актуальних грантових можливостей та конкурсів щодо безпекових та культурних питань, питань підтримки аграрної сфери в громадах, ВПО та питань щодо відновлення територій.

12:00:18 29.05.2023

Висловлюємо щиру вдячність від імені начальника Гірської міської ВА Олексія Бабченка Благодійній організації «БФ «Восток SOS» за надану гуманітарну допомогу: продуктові та гігієнічні набори для дітей до 18-х років та осіб 65+. Це дуже вагома та суттєва підтримка ВПО з Луганської області.

18:54:47 27.05.2023

Продовжується реєстрація повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна

Зареєструвати пошкоджені, зруйновані об'єкти житлового фонду та об'єкти комунальної власності Гірської міської територіальної громади можна за номерами телефонів: +38 (095) 211 6113, +38 (067) 711 9857, або звернувшись до гуманітарного штабу у с. Богданівка за адресою: Дніпропетровська область, Павлоградський район, село Богданівка, вулиця Шевченка, 32Г.

09:35:00 27.05.2023

Сьогодні у Корсунь-Шевченківський гуманітарний штаб Гірської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від держави

До Корсунь-Шевченківського гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації сьогодні надійшла чергова партія допомоги від Луганської обласної державної адміністрації.

18:45:33 26.05.2023

Сьогодні юрист «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» прийматиме переселенців у Хмельницькому

25 травня благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» у рамках проекту «Єднання заради дії» за підтримки IREX та Державного департаменту США надає безкоштовні юридичні консультації для ВПО з Луганщини в межах Хмельницької області.

09:20:58 25.05.2023